همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led video wall ] مطابقت 159 محصولات.
لچکدار شفاف هولوگرافیک 3D فیلم LED LED صفحه نمایش شیشه چسبنده فوق العاده باریک LED برای پنجره شیشه ای
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
|---|---|
| نوع پروجکشن: | پروژکتور جلو و عقب |
| انتقال: | 95% |
صفحه نمایش پنبه ای ضد آب LED P100 برای تبلیغات در فضای باز / داخلی
| نام محصول: | صفحه نمایش LED مش شفاف در فضای باز ، صفحه نمایشگر LED شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی ، سفارشی ساخته شده ، 5m x 3m ، 1000x1500mm ، 1500mm*250mm |
| رنگ تراشه لوله: | رنگ کامل |
بنر پرچم انعطاف پذیر P25 در فضای باز فوق شفاف نشان دادن هواپیماهای بدون سرنشین تبلیغاتی LED Magic Carpet Meshمراقب صفحه نمایش LED پرواز
| روشنایی: | قابل تنظیم، تا 5000 نیت |
|---|---|
| اندازه ماژول: | 1000 * 1000 میلی متر، |
| منبع تغذیه: | باتری های لیتیومی قابل شارژ |
صفحه نمایش مش LED انعطاف پذیر P15، IP68، نصب آسان، صفحه نمایش شفاف پهپاد برای اجاره رویدادهای سیار، سازه های نورپردازی سه بعدی خلاقانه و پروژه های بصری فراگیر
| نصب و راه اندازی: | طراحی آسان کلیپ |
|---|---|
| استفاده: | در فضای باز ، سرپوشیده ، نیمه اوری |
| طول عمر: | 30000 ساعت |
صفحه نمایش مشبک شفاف RGB 1000 * 1000 میلی متر P2.6 سالن نمایشگاه شیشه ای ساختمان در فضای باز صفحه نمایش LED صفحه نمایش LED
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P3.9 |
| لوله ساطع نور LED: | SMD1921 |
صفحه نمایش LED هولوگرافیک P2.5 ارائه تصاویر سه بعدی شفاف و شناور برای نمایشگاه های تبلیغاتی خرده فروشی و رویدادهای شرکتی
| اندازه: | 1200*250 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP45 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش هواپیماهای بدون سرنشین سبک ال ای دی صفحه نمایش شبکه ای هوائی هواپیماهای بدون سرنشین هوایی تبلیغات برای رویدادهای بیرونی
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | صفحه نمایش هواپیماهای بدون سرنشین |
| دمای عملیاتی: | -20 تا 60 درجه سانتیگراد |
P6.25 3D Ultra-thin Custom Flexible Led Transparent Screen 5V 5000CD Holographic Screen Smart Control Glass Wall Video Dispaly صفحه نمایش شفاف 5 ولت 5000CD صفحه نمایش هولوگرافیک هوشمند کنترل شیشه ای دیواری
| اندازه موجود: | سفید و خاکستری و سیاه |
|---|---|
| روشنایی: | 5000 نیت |
| اندازه: | 250mm*1000mm |
صفحه نمایش انعطاف پذیر فیلم شفاف LED تمام رنگی برای فروشگاه های خرده فروشی سرپوشیده، فرودگاه ها، متروها، مراکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی شفاف شبکه دیوار فیلم مجازی انعطاف پذیر هوش مصنوعی هولوگرام تعاملی
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |

