Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led video wall ] dopasowanie 165 produkty.
P15 Ultracienka Tekstylna Miękka Ekran LED do Zewnętrznych Zastosowań, Podwieszany, Magiczny Dywan, Wyświetlacz, Dron Latający, Przezroczysty Ekran, Cyfrowy Plakat
| Rozmiar ekranu: | 2*4 m |
|---|---|
| Jasność: | 4500 cd |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Ekran zewnętrzny LED z siatką wodoodporny IP67 Wysoka jasność P125 do wyświetlacza reklamowego fasady
| Nazwa: | Ekran zewnętrzny LED Mesh |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
P2.5 Holograficzny niewidzialny ekran Cienkie i lekkie latające 3D wyświetlacze LED Holograficzny przezroczysty ekran
| ROZMIAR: | Dostosowane |
|---|---|
| Nazwa produktu: | ekran holograficzny |
| technologia: | Technologia wirtualnego obrazowania |
Przezroczysta holograficzna folia LED 3D Reklama LED Wyświetlacz Klej do szkła Super cienki ekran LED do okna szklanego
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja: | 95% |
Elastyczna przezroczysta holograficzna folia LED 3D, szklany wyświetlacz LED, super cienkie, samoprzylepne, diodowe szkło ekranowe do okien
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Przepuszczalność: | 95% |
Wodoodporny ekran LED siatkowy P100 do reklam zewnętrznych / wewnętrznych
| Nazwa produktu: | Przezroczysty wyświetlacz LED na ścianie zasłony, przezroczysty ekran wyświetlacza LED |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | Dostosowany, wykonany na zamówienie, 5m x 3m, 1000x1500 mm, 1500 mm*250 mm |
| Kolor chipów rurowych: | Pełny kolor |
Elastyczny baner flagi P25 Ultraprzezroczyste pokaz bezzałogowy na zewnątrz Reklama LED Magiczny dywan siatka Latający ekran LED
| Jasność: | Regulowane, do 5000 nitów |
|---|---|
| Rozmiar modułu: | 1000*1000mm, |
| Zasilanie: | Akumulatory litowe |
P3.91 Zewnętrzny przezroczysty wyświetlacz LED Ultra Cienkie Niewidzialne Hologramy Ekran Reklamowy Wysoka jasność 3000nits Łatwo montaż Szklany Media Wall Screen
| Współczynnik kontrastu: | 4000:1 |
|---|---|
| Jasność: | 4500 CD/m2 |
| Stosowanie: | Wnętrz |
P15 Elastyczny ekran z siatką LED IP68 Łatwo instalowany przezroczysty ekran bezzałogowy do wynajmu mobilnych wydarzeń Kreatywne struktury świetlne 3D i wciągające projekty wizualne
| Instalacja: | Łatwa konstrukcja z klipsem |
|---|---|
| Stosowanie: | Outdoor, wewnętrzny, pół-outdoor |
| Długość życia: | 30000 godzin |
P41.5 Kolorowy ekran siatkowy LED Zewnętrzny wodoodporny, elastyczny ekran IP67 zapewniający przejrzystą reklamę i wizualizacje wydarzeń
| Zdalne zarządzanie urządzeniami: | Zdalne zarządzanie treścią |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| Woltaż: | 12 V |

