Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led video wall ] αντιστοιχία 159 προϊόντα.
Διαφανής οθόνη φιλμ LED για καταστήματα λιανικής και εμπορικά κέντρα με λειτουργία εμφάνισης βίντεο, κειμένου και εικόνων
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Οθόνη LED γυαλιού παραθύρου υψηλής φωτεινότητας εξωτερικού χώρου Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη LED κουρτίνας
| Ονομασία: | Οθόνη LED Γυαλιού Παραθύρου |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Διαφανής οθόνη ολογράμματος Full HD Εξαιρετικά λεπτή, ελαφριά, μαλακή οθόνη Διαφήμιση εσωτερικού χώρου Σόου σκηνής Εμπορική χρήση
| Μετάδοση: | Έως και 90% |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500 NIT |
| Τάση λειτουργίας: | 5V |
Π7.82 HD Έξυπνος έλεγχος LED Ολογραφική οθόνη Υπερ- λεπτή 5000CD για εμπορικές αίθουσες επίδειξης Κατασκευές γυάλινων ανελκυστήρων Αίθουσες παιχνιδιών Διαφήμιση
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Περιεχόμενο βίντεο: | Μαύρο φόντο |
| Ψήφισμα: | 1920 x 1080 Pixels |
P3.91 Υπερίφρακτο LED Ολογραφική Διαφανής Εικόνα Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα
| Τάση εργασίας: | 5V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
| Σχέδιο: | Front&Rear |
P2.5 Οθόνη LED για Διαφήμιση Παραθύρων Υψηλής Διαφάνειας με Ολογραφικό Εφέ και Έλεγχο μέσω Εφαρμογής/WiFi Έξυπνο Διαφανές Φιλμ
| Κινηματογραφικό χρώμα: | Διαφανής |
|---|---|
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
| ανανεωτικό ποσοστό: | 60Hz |
P15 Εξαιρετικά λεπτή υφασμάτινη οθόνη LED Soft Screen για εξωτερικούς χώρους, ανάρτησης, Μαγικό Χαλί, Οθόνη, Drone που πετάει, Διαφανής οθόνη, Ψηφιακή αφίσα
| Μέγεθος οθόνης: | 2*4μ |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500cd |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Εξωτερική οθόνη LED Mesh αδιάβροχη IP67 Υψηλής φωτεινότητας P125 για διαφήμιση προσόψεων
| Ονομασία: | Εξωτερική οθόνη με LED Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
P2.5 Ολογραφική Αόρατη Οθόνη Λεπτή και Ελαφριά 3D Οθόνη LED που Πετάει Ολογραφική Διαφανής Οθόνη
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| τεχνολογία: | Τεχνολογία εικονικής απεικόνισης |
Διαφανής ολογραφική 3D LED ταινία διαφήμισης LED οθόνη γυαλί Super Slim LED οθόνη για γυάλινο παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Μετάδοση: | 95% |

