Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led video wall ] Eşleşme 159 Ürünler.
Perakende Mağazalar ve Alışveriş Merkezleri için Video Animasyon, Metin ve Görüntü Görüntüleme Fonksiyonlu LED Şeffaf Film Ekran
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Yüksek Parlaklıkta Pencere Camı LED Ekran Dış Mekan Şeffaf Esnek LED Perde Ekran
| İsim: | Pencere Cam LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Full HD Şeffaf Hologram Ekran Ultra İnce Hafif Yumuşak Ekran İç Mekan Reklamcılığı Sahne Şovu Ticari Kullanım
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500 nit |
| Çalışma Gerilimi: | 5V |
P7.82 HD Akıllı Kontrol LED Holografik Ekran Ultra-Thin 5000CD Ticari Şov Salonları için İnşaat Cam Asansörleri Oyun Salonları Reklam
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Video İçeriği: | Siyah Arkaplan |
| Çözünürlük: | 1920 x 1080 piksel |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |
P2.5 Yüksek Şeffaflık Pencere Reklam Holografik LED Ekran Animasyon Uygulama/WiFi Kontrol Akıllı Şeffaf Film
| Film rengi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
| yenileme hızı: | SKD61 |
P15 Ultra ince tekstil LED Yumuşak ekran Dışarıda kaldırma Sihirli Halı Ekranı Uçan Drone Şeffaf Ekran Dijital Poster
| Ekran Boyutu: | 2*4 m |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500cd |
| Depolama Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Dış Mekan LED File Ekran Su Geçirmez IP67 Yüksek Parlaklık P125 Cephe Reklam Ekranı İçin
| İsim: | Dışarıdaki LED Mesh Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P2.5 Holografik Görünmez Ekran İnce ve Hafif 3D Uçan LED Ekran Holografik Şeffaf Ekran
| BOYUT: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| teknoloji: | Sanal Görüntüleme Teknolojisi |
Şeffaf Holografik 3D LED Film Reklam LED Ekran Cam Pencere için Super İnce LED Ekran
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma: | %95 |

