Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led video wall ] Eşleşme 157 Ürünler.
Şeffaf 3D Holografik LED Ekran Cam Pencere Yapışkan Animasyon Fonksiyonu ile Esnek Reklam LED Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91 LED Şeffaf Hologram Ekran Esnek Ultra İnce Gelişmiş Teknoloji Cam Pencere Dinamik Ekranlar için
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91 Esnek LED Reklam Ekranı Asansör için Holografik Şeffaf Film Alışveriş için LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P15.6 Özelleştirilmiş Büyük LED Holografik Akıllı Uygulama Kontrollü Ekran Ultra İnce Şeffaf Film Ekran Sahne Şovu Ticari Pencere
| Projector Tipi: | Gals Ekran reklamcılığı |
|---|---|
| Projeksiyon: | Doğrudan projeksiyon |
| Paket: | Rulo |
P3.91 Şeffaf Holografik LED Ekran Gelişmiş Teknoloji Ultra İnce Yapışkan Panel Mağaza Cam Pencere Ekranları İçin
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P7.82 Reklam için Holografik Şeffaf Yüksek Şeffaflık Arka Projeksiyon Ekran Filmi Cam Pencere Farklı Boyutlar
| Güç Tüketimi: | Max 400W/Sqm |
|---|---|
| Gerilim: | 110-240V |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
SPI RGB LED Esnek Perment Noktası Işık Ağı Ekranı Dış Video Reklam Duvarı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
P25 Ultra İnce Şeffaf Ekran DC12V IP68 288W Spor Stadyumu Etkinlikleri Tatil Kutlamaları Törenler
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
| Ömür: | 100000Saat |
P3.91 Özel RGB Tam Renkli LED Şeffaf Mesh Modül Ekran Holografik İç Mekan Led Mesh Ekran
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
Sağlam Duvar ve Cam Perde Reklamları İçin IP67 Su Geçirmez LED Mesh Ekran Şeffaf Modüler Ekran
| Piksel Aralığı: | 31 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |

