Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 127 produkty.
P7.82 Holograficzna przezroczysta wysokiej przejrzystości ekran projekcyjny do reklamy
| Zużycie energii: | MAX 400 W/SQM |
|---|---|
| Woltaż: | 110-240 V |
| napięcie robocze: | DC12V |
P4 Okno Wnętrze Szkło Przejrzyste Ekran Filmowy Led Przejrzyste Panele Led Strip Mesh Display Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P3.91 Ultra-Lekki Holograficzny Ekran LED Elastyczna Folia LED do Reklam w Witrynach Sklepowych i Centrach Handlowych o Wysokiej Jasności Cyfrowego Digital Signage
| Napięcie robocze: | 5 V |
|---|---|
| Rozmiar: | 250 mm * 1000 mm |
| Projekt: | Przód i tył |
Led Holograficzny 3D Film Reklamowy Wyświetlacz Wysoka jasność Przejrzysty wyświetlacz Idealny dla sklepów detalicznych Centrum handlowe Stoiska wystawowe
| Przezroczystość: | 90% |
|---|---|
| pakiet: | Rolka |
| Typ wyświetlacza: | projekcja holograficzna |
P3.91 Elastyczny przezroczysty holograficzny ekran LED 3D do okien szklanych, centrów handlowych, wewnętrznych ścian wideo 3D, reklamy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Przezroczysta holograficzna folia LED 3D Reklama LED Wyświetlacz Klej do szkła Super cienki ekran LED do okna szklanego
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja: | 95% |
Elastyczna przezroczysta holograficzna folia LED 3D, szklany wyświetlacz LED, super cienkie, samoprzylepne, diodowe szkło ekranowe do okien
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Przepuszczalność: | 95% |

