Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 104 produkty.
Przezroczysty ekran foliowy LED z klejem P10, pełnokolorowy, przezroczysty film LED
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |
Ekran foliowy LED HD P4 do użytku wewnętrznego, ultracienki, przezroczysty, do wyświetlaczy LED
| Typ: | PROWADZONY |
|---|---|
| Przezroczystość: | 80% |
| Styl piksela: | P4 |
Elastyczny, giętki, cienki, przezroczysty ekran LED w folii do reklamy wewnętrznej, ekran na ścianę
| nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC5V |
| Rozmiar modułu: | 240*1000 mm |
Elastyczna płytka LED z przejrzystą warstwą ekranu pełnokolorowy P8 płytka LED z przejrzystą warstwą ekranu
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
Ekran Przezroczysty LED P8 Wysoka Jasność DC5V IP67 do Szklanych Elewacji Kurtynowych
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Instalacja: | Przyklejanie szkła |
| Jasny kolor: | RGB |
SMD1314 Wnętrze P6 LED Display Film, Adhesive LED Transparent Film Screen
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
Ekran LED z przejrzystym filmem do sklepów detalicznych i centrów handlowych z funkcją wyświetlania tekstu i obrazu wideo
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
Jasny ekran foliowy LED P5 5V przezroczysty do okien szklanych Innowacyjny wyświetlacz
| Funkcja wyświetlania: | Wideo |
|---|---|
| Rozmiar modułu: | 240*1000 mm |
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
Przezroczysty ekran foliowy LED P20 5V Bezprzewodowy, zwijany wyświetlacz LED do animacji w centrach handlowych
| nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar: | 240*1000 mm |
| Model produktu: | XH-JHP-P20 |
Przezroczysty ekran foliowy LED 220V P6 Ultra cienki, wysoka jasność, łatwy w instalacji reklama
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |

