Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 106 produkty.
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Średnica: | 20 mm |
Cena fabryczna P5 Samoprzylepny wyświetlacz reklamowy Ultracienkie przezroczyste wyświetlacze LED
| Nazwa produktu: | LED Elastyczne przejrzyste ekran |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Urządzenia LED: | WE2121RGB-IC |
Wewnętrzny ekran LED P4-8 DC5V przezroczysty, o wysokiej jasności, do sklepów detalicznych
| Kolor chipów rurkowych: | RGB |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Rozmiar modułu: | 240 mm*1000 mm |
Wnętrze P3.9 1000*500mm Oszczędność energii Wysoka przejrzystość Łatwe zainstalowanie Przejrzysty ekran LED ściana
| Biała równowaga jasność: | 4000-4500CD/m² |
|---|---|
| Kąt wiązki: | 160 stopni |
| Stosowanie: | Wnętrz |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Nazwa: | Wyświetlacz okna o wysokiej jasności |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
P6 Wysokiej przejrzystości Klejny Ekran Flexible Film Led Full Color Window Transparent Led Film Display Screen
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Przezroczysty wyświetlacz HD Crystal Clear na module szklanym, wyświetlacz 3D LED, szklany ekran reklamowy
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
P10 Ultra Cienkie Elastyczne Przejrzystość LED Film Cena zewnętrzna Klej szkło Okno LED Film Screen Przejrzystość fabryka
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
Przezroczysty elastyczny ekran LED Premium P6 5 V Ultra-cienki, przezroczysty wyświetlacz LED do witryn sklepowych
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |
P6 RGB Lightweight LED Transparent Display Self-Adhesive Digital Advertising Display with High Transparency Easy Installation
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |

