Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 104 produkty.
Ekran z folii LED przezroczystej P8 Wyświetlacz do reklamy w sklepach detalicznych i centrach handlowych na witrynach sklepowych i wyświetlaczach powitalnych
| Nazwa: | Przezroczysty film LED Display |
|---|---|
| Tworzywo: | PC |
| Kolor: | RGB |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
Opis: Serwer zrozumiał żądanie. Przezroczysty ekran foliowy LED do wyświetlaczy dynamicznych
| Nazwa produktu: | 403 Zabronione |
|---|---|
| Kod statusu: | 403 |
| Opis: | Serwer zrozumiał żądanie, ale odmawia jego spełnienia. |
Indoor Led Transparent Film Screen Advertise Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Ultra-thin Design P8 led transparent film sereen High-Transparency Glass Wall Advertising Display App Smart Control Interactive Digital Signage
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
|---|---|
| Styl piksela: | P8 |
| Moc: | 600 W/M2 |
Indoor LED Film Glass Transparent Display Transparent Display Led Strip Display Screen
| Nazwa: | Przezroczysta folia wyświetlaczy LED |
|---|---|
| Tworzywo: | komputer |
| Kolor: | RGB |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive dla centrów handlowych
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Indoor 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Transparent Display Screen Film & Panel LED Category LED Display
| Stosowanie: | Wyświetlacz reklamowania w pomieszczeniach |
|---|---|
| Typ LED: | SMD1921 |
| Temperatura pracy: | -20 ~+60 ºC |
P20 Led Transparent Film Window Indoor Glass Display Transparent Panels Led Display Screen
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
LED Flexible Transparent Film Display 5V Easy Installation for Commercial Dynamic Visuals
| Nazwa produktu: | 403 Zabronione |
|---|---|
| Kod statusu: | 403 |
| Opis: | Serwer zrozumiał żądanie, ale odmawia jego spełnienia. |

