Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 104 Ürünler.
LED Şeffaf Film Ekran P8 Perakende Mağazası ve Alışveriş Merkezi Reklamcılığı için Mağaza Vitrini ve Karşılama Ekranı
| İsim: | Şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Malzeme: | Pc |
| Renk: | RGB |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Açıklama Sunucu, İsteği Anladı LED Ekran Dinamik Ekranlar için Şeffaf Film Ekranı
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
Indoor Led Transparent Film Screen Advertise Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Ultra-thin Design P8 led transparent film sereen High-Transparency Glass Wall Advertising Display App Smart Control Interactive Digital Signage
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Piksel tarzı: | P8 |
| Güç: | 600W/m2 |
Indoor LED Film Glass Transparent Display Transparent Display Led Strip Display Screen
| İsim: | Şeffaf LED Ekran Filmi |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Renk: | RGB |
Led Şeffaf Film Ekranı P5 Esnek Şeffaflık Kristal Esnek Pencere Alışveriş Merkezi için Kendi Yapıştırıcı Cam
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Indoor 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Transparent Display Screen Film & Panel LED Category LED Display
| Kullanım: | Kapalı reklam ekranı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD1921 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ~+60 ºC |
P20 Led Şeffaf Film Pencere İç Mekan Cam Ekran Şeffaf Paneller Led Ekran
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
LED Flexible Transparent Film Display 5V Easy Installation for Commercial Dynamic Visuals
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |

