Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 106 Ürünler.
LED Esnek Şeffaf Film Ekranı 5V Ticari Dinamik Görüntüler için Kolay Kurulum
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
P6 İç mekan DC5V Reklamcılık HD LED Şeffaf Film Ekranı Alışveriş Pazarı
| Yenileme Hızı: | 3840hz |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Aydınlık akı: | Özelleştirilebilir |
Dış mekan için esnek hafif SMD5050 P41.5 esnek LED piksel örgü ekranları
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P41.5 (RGB) |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Ürün adı: | Esnek LED ekran ekranı |
|---|---|
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 3000cd/m² |
| Ekran boyutu: | 4 mm |
Ultra ince LED Şeffaf Ekran Filmi P20 Ticari Pencere Camında Kristal Ekran
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Film Şeffaf Esnek Ekran Led Panel P6 Alışveriş Merkezi Pencere Camında Yapıştırıcı Reklam Ekranı
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
İç mekan yapışkan Şeffaf Esnek LED Film Kristal Ekran Ekranı Ekran Paneli Cam için Şeffaf LED Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
İç Mekan P6 Yapışkan Şeffaf Esnek LED Film Kristal Ekran Ekran Paneli Cam için Şeffaf LED Film Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P6 cam dolabı ve vitrin için esnek ince yüksek şeffaflıklı LED Şeffaf Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |

