Alle producten
zoekwoorden [ led transparent film screen ] overeenkomen 102 producten.
P6 Indoor DC5V Reclame HD LED Transparant Filmscherm Voor Winkelmarkt
| Vernieuw tarief: | 3840Hz |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Lichte flux: | Aanpasbaar |
Outdoor Flexibele Lichtgewicht SMD5050 P41.5 Flexibele Led Pixel Mesh Schermen voor Buiten Landschap
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P41.5 ((RGB) |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
Ultradunne LED Transparante Schermfolie P20 Kristalweergave op Commercieel Vensterglas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Film Transparent Flexibel Scherm Led Panel P6 Adhesief Advertentie Display op Winkelcentrum Venster Glas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Doorzichtige, flexibele LED-film voor binnenruimten, kristallen scherm, scherm met doorzichtige LED-film voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Indoor P6 Kleefmiddel Transparante Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparante LED Film Screen voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 LED Transparent Screen Flexible Thin High-Transparency Display for Glass Cabinet and Shop Window
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Hoge Helderheid Transparant Displayscherm P6 Full Color Glazen Wand LED Scherm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Helderheid: | 3000 nits |
| Lampkraal: | 2121 |

