Alle producten
zoekwoorden [ led transparent film screen ] overeenkomen 102 producten.
Flexible Film Type LED Transparent Display P5 for Glass Windows Commercial Use
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P4 Hoge Transparantie Flexibel LED Film Scherm Aangepast Voor Winkel Glazen Ramen
| Naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Reclame Transparant LED Film Scherm Buiten Hangend LED Film Display
| Naam: | Doorzichtig LED-filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 5000CD IP67 Transparant Flexibel Filmscherm, Glazen Gordijngevel LED Display
| keyword: | Transparant flexibel filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Kleur: | Volle kleur |
Flexibele Ultra Transparante Film P10 Led Scherm Indoor Full Color Hoge Transparantie Glazen Video Display
| keyword: | Ultra transparante film |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
Indoor Full Color DC5V Flexibele Transparante LED Display Film P6
| Product Name: | LED Transparent Screen |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Working temperature: | -20℃~65℃ |
Inrichtingsreclame Flexibel transparant scherm P6 LED-schermfilm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Advertentie voor binnen |
| Pixels: | 6 mm |
Zie-door P3.9 LED Transparent Grille Display Film Ideaal voor Mall Office Window Reclame
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
Indoor LED Flexible Screen Ultra-Thin Transparent Screen LED Cuttable Display (LED-afsnijdbaar scherm voor binnen)
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Diameter: | 20 mm |

