Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent film screen ] αντιστοιχία 102 προϊόντα.
Flexible Film Type LED Transparent Display P5 for Glass Windows Commercial Use
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P4 Υψηλής διαφάνειας Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED προσαρμοσμένη για παράθυρα γυαλιού καταστήματος
| Ονομασία: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Διαφανής οθόνη LED φιλμ για διαφήμιση, εξωτερικού χώρου, κρεμαστή οθόνη LED φιλμ
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P6 5000CD IP67 Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ, Οθόνη LED Τοίχου από Γυαλί
| keyword: | Διαφανής εύκαμπτη οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
Εύκαμπτη Εξαιρετικά Διαφανής Μεμβράνη P10 Led Οθόνη Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Υψηλής Διαφάνειας Οθόνη Βίντεο Γυαλιού
| keyword: | Εξαιρετικά διαφανής μεμβράνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
Εντός χώρου πλήρες χρώμα DC5V Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED ταινία P6
| Product Name: | LED Transparent Screen |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Working temperature: | -20℃~65℃ |
Διαφήμιση εσωτερικών χώρων Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης P6 LED οθόνη ταινία
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερική διαφήμιση |
| Εικονοστοιχεία: | 6mm |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED P3.9, ιδανική για διαφήμιση σε παράθυρα εμπορικών κέντρων και γραφείων
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Εσωτερική Εύκαμπτη Οθόνη LED Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED με Δυνατότητα Κοπής
| Όνομα προϊόντος: | Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED |
|---|---|
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 3000CD/m² |
| Διάσταση οθόνης: | 4 χιλιοστά |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 20mm |

