Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent film screen ] αντιστοιχία 102 προϊόντα.
Διαφανής οθόνη φιλμ LED με αυτοκόλλητο P10 Full Color Transparent LED Film
| Ονομασία: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
HD P4 Εσωτερική Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED για Οθόνη LED Billboard
| Τύπος: | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Διαφάνεια: | 80% |
| Στυλ pixel: | Ρ4 |
Εύκαμπτη, εύκαμπτη, λεπτή οθόνη LED διαφανούς φιλμ για διαφήμιση εσωτερικών χώρων, οθόνη τοίχου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED οθόνης πλήρους χρώματος P8 διαφανής οθόνη οθόνης LED
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
P8 υψηλή φωτεινότητα DC5V IP67 LED διαφανής οθόνη ταινίας για γυάλινα τοιχώματα κουρτίνας
| Ονομασία: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Κολλητικό γυαλί |
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
SMD1314 Εσωτερική οθόνη LED P6, αυτοκόλλητη διαφανής οθόνη LED
| Ονομασία: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Προδιαγραφή: | Βιντεοκασέτα |
Διαφανής οθόνη φιλμ LED για καταστήματα λιανικής και εμπορικά κέντρα με λειτουργία εμφάνισης βίντεο, κειμένου και εικόνων
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Φωτεινή οθόνη διαφανούς ταινίας LED P5 5V για γυάλινα παράθυρα καινοτόμα οθόνη
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
|---|---|
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
Εικονική οθόνη LED διαφανής ταινίας 5V ασύρματη οθόνη LED για την κινούμενη εικόνα εμπορικού κέντρου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-JHP-P20 |
Διαφανής οθόνη ταινίας LED 220V P6 Ultra Thin, High Brightness, Εύκολη εγκατάσταση διαφήμιση
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |

