Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent film screen ] αντιστοιχία 105 προϊόντα.
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 20mm |
Φαρμακευτική τιμή P5 Αυτοκόλλητη διαφημιστική οθόνη Υπερτελής διαφανής οθόνη LED
| Όνομα προϊόντος: | Εύκαμπτη Διαφανής Οθόνη LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Συσκευές LED: | We2121rgb-ic |
Εσωτερική οθόνη LED διαφανούς φιλμ P4-8 DC5V Υψηλής φωτεινότητας για καταστήματα λιανικής
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | RGB |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Μέγεθος μονάδας: | 240mm*1000mm |
Εσωτερική οθόνη LED P3.9 1000*500mm Εξοικονόμησης Ενέργειας Υψηλής Διαφάνειας Εύκολης Εγκατάστασης Διαφανής Οθόνη LED
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 40004500CD/M ² |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
| Χρήση: | Εσωτερικός |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Ονομα: | Δείκτης παραθύρου υψηλής φωτεινότητας |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
P6 Υψηλής διαφάνειας Ελλειμματική εσωτερική ευέλικτη οθόνη LED με ταινία πλήρους χρώματος γυάλινη οθόνη οθόνης διαφάνειας LED με ταινία
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
HD διαφανής κρυστάλλινη οθόνη σε γυάλινη μονάδα οθόνη 3D LED γυάλινη διαφημιστική οθόνη
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
P10 Εξαιρετικά Λεπτό Ευέλικτο Διαφανές LED Φιλμ Τιμή Εξωτερικού Χώρου Αυτοκόλλητο Γυάλινο Παράθυρο LED Φιλμ Οθόνη Διαφανές Εργοστάσιο
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Premium Εύκαμπτη Διαφανής Μεμβράνη Οθόνη LED P6 5 V Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED Βιτρίνας
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
P6 RGB Lightweight LED Transparent Display Self-Adhesive Digital Advertising Display with High Transparency Easy Installation
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |

