Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 105 Ürünler.
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çap: | 20 mm |
Fabrika Fiyatı P5 Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Ultra İnce Şeffaf LED Ekran
| Ürün adı: | LED esnek şeffaf ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| LED Cihazlar: | WE2121RGB-IC |
Perakende Mağazalar için İç Mekan P4-8 DC5V Şeffaf LED Film Ekranı Yüksek Parlaklık
| Tüp çip rengi: | RGB |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Modül boyutu: | 240mm*1000mm |
İç mekan P3.9 1000*500mm Enerji tasarrufu Yüksek Şeffaflık Kolay Kurulabilir Şeffaf LED Ekran Duvar
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 4000-4500CD/M² |
|---|---|
| Işın açısı: | 160 derece |
| Kullanım: | Kapalı |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| İsim: | Yüksek Parlaklık Pencere Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
P6 Yüksek Şeffaflık Yapışkan Kapalı Esnek Film LED Ekran Tam Renkli Cam Pencere Şeffaf LED Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Cam Modül Ekranında HD Şeffaf Kristal Netliğinde Ekran 3D LED Cam Reklam Ekranı
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
P10 Ultra İnce Esnek Şeffaf LED Film Fiyatı Dış Mekan Yapışkan Cam Pencere LED Film Ekran Şeffaf Fabrika
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
Premium Esnek Şeffaf Film LED Ekran P6 5V Ultra İnce Mağaza Cephesi Şeffaf LED Ekran
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
P6 RGB Lightweight LED Transparent Display Self-Adhesive Digital Advertising Display with High Transparency Easy Installation
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |

