Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 104 Ürünler.
Yapışkanlı LED Şeffaf Film Ekran P10 Tam Renkli Şeffaf LED Film
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
Yumuşak Yapışkan İnce LED Şeffaf Film Ekranı İçerideki Reklam Duvar Ekranı için
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Modül boyutu: | 240*1000mm |
Esnek LED Şeffaf Film Ekran Tam Renkli P8 Şeffaf LED Ekran Filmi
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
P8 Yüksek Parlaklık DC5V IP67 Cam Perde Duvarları için LED Şeffaf Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kurulum: | Yapışkan cam |
| Açık renkli: | RGB |
SMD1314 Kapalı P6 LED Ekran Filmi, Yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Spesifikasyon: | Video duvarı |
Perakende Mağazalar ve Alışveriş Merkezleri için Video Animasyon, Metin ve Görüntü Görüntüleme Fonksiyonlu LED Şeffaf Film Ekran
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Parlak P5 5V LED Şeffaf Film Ekran Cam Pencereler İçin Yenilikçi Ekran
| Ekran işlevi: | Video |
|---|---|
| Modül boyutu: | 240*1000mm |
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
P20 LED Şeffaf Film Ekranı Alışveriş Merkezi Animasyonu İçin 5V Kablosuz Yuvarlak LED Ekran
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Boyut: | 240*1000mm |
| Ürün modeli: | XH-JHP-P20 |
LED Şeffaf Film Ekran 220V P6 Ultra İnce, Yüksek Parlaklık, Kolay Kurulum Reklam
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |

