Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 104 Ürünler.
Yüksek Çözünürlüklü P6 Yapışkan Şeffaf LED Ekran, Süper İnce Şeffaf LED Ekran Filmi
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
% 90 Şeffaflık LED Film Ekranı, Alışveriş Merkezi için LED Dijital İşaret
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Perakende mağazası / alışveriş merkezi için RGBW P20 Esnek Şeffaf LED Film Ekranı
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
P6 Yapışkan Şeffaf LED Film Ekranı, Süper İnce LED Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED film |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
P6 Yapışkan Şeffaf LED Ekran Filmi Kolay Kurulum OEM ODM Onaylı
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
P4 High Transparency Flexible LED Display Screen Glass Window Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED çip: | SMD1314 |
|---|---|
| Görüş açısı: | 160 ° |
| Renk: | tam renk |
Açık Ev Dekorasyonu İnce Film LED Ekranı, P10 Şeffaf Film LED Ekranı
| İsim: | İnce Film LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Transparent LED Screen P6 for Office & Retail – Flexible Transparent Film Display Solution
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

