Alle producten
zoekwoorden [ led transparent film screen ] overeenkomen 102 producten.
High Definition P6 Zelfklevend Transparant LED Display, Super Slanke Transparante LED Display Film
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Pixelveld: | P6 |
90% transparantie LED film scherm, LED digitale signage voor winkelcentrum
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
RGBW P20 Flexibele Transparante LED Filmscherm Voor Winkel / Winkelcentrum
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
P6 Kleefmiddel Transparent LED Film Display, Super Slim LED Film Screen
| Naam: | Kleefstof transparante LED-film |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
P6 Kleefstof transparante LED-displayfilm Gemakkelijk te installeren OEM ODM goedgekeurd
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
P4 High Transparency Flexible LED Display Screen Glass Window Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED -chip: | SMD1314 |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 ° |
| Kleur: | Volle kleur |
Buiten Binnen Decoratie Dunne Film LED Display, P10 Transparant Film LED Display
| Naam: | lichtgevoelig display met dunne film |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Transparent LED Screen P6 for Office & Retail – Flexible Transparent Film Display Solution
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

