Alle producten
zoekwoorden [ led transparent film screen ] overeenkomen 102 producten.
Indoor Led Transparent Film Screen Advertise Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
Indoor LED Film Glass Transparent Display Transparent Display Led Strip Display Screen
| Naam: | Transparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Kleur: | RGB |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows zelfklevend voor winkelcentrum glas
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
Indoor 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Transparent Display Screen Film & Panel LED Category LED Display
| Gebruik: | Binnen advertentiedisplay |
|---|---|
| LED -type: | SMD1921 |
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
P20 Led Transparante Film Raam Binnen Glas Display Transparante Panelen Led Display Scherm
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
P6 LED Transparent Screen Flexible Thin High-Transparency Display for Glass Cabinet and Shop Window
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 Indoor DC5V Reclame HD LED Transparant Filmscherm Voor Winkelmarkt
| Vernieuw tarief: | 3840Hz |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Lichte flux: | Aanpasbaar |
Outdoor Flexibele Lichtgewicht SMD5050 P41.5 Flexibele Led Pixel Mesh Schermen voor Buiten Landschap
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P41.5 ((RGB) |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
Ultradunne LED Transparante Schermfolie P20 Kristalweergave op Commercieel Vensterglas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |

