Alle producten
zoekwoorden [ led transparent film screen ] overeenkomen 95 producten.
Kleefstof-LED-transparante film scherm P10 volkleurige doorzichtige LED-film
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
HD P4 Indoor Ultra Thin LED Transparent Film Screen Voor LED-billboard Display
| Type: | Geleid |
|---|---|
| Transparantie: | 80% |
| Pixelstijl: | P4 |
Flexibel buigbaar dun LED-transparant filmscherm voor binnenadvertentiescherm
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Modulegrootte: | 240*1000 mm |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P8 Transparent LED Display Film
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
P8 High Brightnes DC5V IP67 LED Transparent Film Screen voor glazen gordijnwanden
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Installatie: | Stakglas |
| Lichte kleur: | RGB |
SMD1314 Indoor P6 LED Display Film, Adhesieve LED Transparent Film Screen
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Specificatie: | Videomuur |
LED-transparant filmscherm voor winkels en winkelcentra met video-animatie, tekst- en beeldschermfunctie
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Bright P5 5V LED Transparent Film Screen voor glazen ramen Innovatief scherm
| Weergave -functie: | Video |
|---|---|
| Modulegrootte: | 240*1000 mm |
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
P20 LED Transparante Filmscherm 5V Draadloze Oprolbare LED Display Voor Winkelcentrum Animatie
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Maat: | 240*1000 mm |
| Productmodel: | XH-JHP-P20 |
LED Transparante Filmscherm 220V P6 Ultra Dun, Hoge Helderheid, Eenvoudig te Installeren reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |

