Alle producten
zoekwoorden [ led transparent film screen ] overeenkomen 102 producten.
Transparent Flying LED Display with Drone Magic Carpet Screen LED Film Screen Rechargeable for Outdoor Advertising
| Naam: | drone-LED-display |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
P8 Grootte Moderne Reclame Flexibele Transparante Film LED Scherm voor Binnen Winkelcentra
| Stroomverbruik: | Gemiddeld 200 W/m2 |
|---|---|
| Trefwoord: | Digitale bewegwijzering totem |
| Levensduur: | 100000 uur |
Reclame in winkelcentra P62.5 Mesh DIP ultradunne transparante LED-display DC12V LED-film Buiten LED-mesh-scherm
| Specificatie: | Videomuur |
|---|---|
| Levensduur: | ≥30000h |
| kijkhoek: | 160 ° |
500*500mm Winkel Indoor P3.9 4000-4500cd Grit Gordijn Glassen Vloer Venster Reclame Kristalfilm Kleefstof Doorzichtig Led Grit Scherm
| Productmodel: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Levensduur: | 30.000 uur |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Maat: | 1000*500 mm |
Indoor P6 Transparante Led Film Display op Raam Flexibele Transparante Video Wall Zachte Film Transparant Led Display Scherm
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 Ultra dun licht flexibel doorzichtig scherm geleid film zelfklevend doorzichtig flexibel geleid scherm voor glas venster muur
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
RGBW P6 DC5V Flexibel Transparant LED Film Display Scherm Voor Winkelcentrum
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Hoge Helderheid Transparant Led Display Scherm Ultra-Dun P4 DC5V Zelfklevend Reclame Display Scherm voor Glazen Raamwand
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |

