Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 104 produkty.
Przezroczysty Latający Wyświetlacz LED z Ekranem Latającego Dywanu Drona, Ekranem LED Filmowym, Akumulatorem do Reklamy Zewnętrznej
| Nazwa: | Wyświetlacz LED drona |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
Ekran LED z elastyczną, przezroczystą folią reklamową w nowoczesnym stylu, rozmiar P8, do centrów handlowych
| Zużycie energii: | Średnio 200 W/m2 |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Cyfrowy totem oznakowania |
| Okres życia: | 100000 godzin |
Reklama w centrach handlowych P62.5 Mesh DIP Ultra-Thin Transparent LED Display DC12V LED Film Outdoor LED Mesh Display Screen
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
|---|---|
| Długość życia: | ≥30000 godz. |
| Kąt oglądania: | 160 ° |
500*500mm Sklep Wewnętrzny P3.9 4000-4500cd Rura zasłona okulary podłoga okna Reklama Film kryształowy klejnot przezroczysty LED Rura ekran
| Model produktu: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Długość życia: | 30 000 godzin |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Rozmiar: | 1000*500 mm |
Wewnętrzny przezroczysty wyświetlacz LED P6 na oknie, elastyczna przezroczysta ściana wideo, miękka folia, przezroczysty ekran LED
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
P6 Ultra Cienki Lekki Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Folia Samoprzylepna Przezroczyste Elastyczne Ekrany LED do Ścian Okiennych
| nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
RGBW P6 DC5V Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Filmowy do Centrum Handlowego
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Przezroczysty ekran LED o wysokiej jasności, ultracienki P4 DC5V, samoprzylepny ekran reklamowy do ściany ze szklanym oknem
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |

