Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 102 produkty.
Flexible Film Type LED Transparent Display P5 for Glass Windows Commercial Use
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P4 Przezroczysty Elastyczny Ekran LED Dostosowany do Okien Sklepowych
| Nazwa: | Elastyczny ekran filmowy LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Reklama Przejrzysty ekran z filmem LED Ekran zewnętrzny z filmem LED
| Nazwa: | Przejrzysty ekran z filmem LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
P6 5000CD IP67 Przejrzysty Elastyczny Ekran Filmowy, Szklane Zasłony LED
| Słowo kluczowe: | Przezroczysty elastyczny ekran filmowy |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC5V |
| Kolor: | Pełny kolor |
Elastyczny ultraprzezroczysty film P10 Led Screen Wewnętrzny pełnokolorowy wyświetlacz wideo ze szkła o wysokiej przejrzystości
| Słowo kluczowe: | Ultra przezroczysty film |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
Wewnętrzny, pełnokolorowy, elastyczny, przezroczysty wyświetlacz LED DC5V P6
| Product Name: | LED Transparent Screen |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Working temperature: | -20℃~65℃ |
Reklama wewnętrzna Elastyczny Przezroczysty Ekran Wyświetlacza P6 LED Film
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Stosowanie: | Reklama wewnętrzna |
| Piksele: | 6 mm |
Widoczny przez P3.9 LED Film z przejrzystą siatką idealny do reklamy w oknach biurowych w centrum handlowym
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
Wewnętrzny elastyczny ekran LED, ultracienki, przezroczysty ekran LED, wyświetlacz z możliwością cięcia
| Nazwa produktu: | Elastyczny ekran wyświetlania LED |
|---|---|
| Biała równowaga jasność: | 3000cd/m² |
| Wymiar ekranu: | 4 mm |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Średnica: | 20 mm |

