Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 105 produkty.
Elastyczny ekran LED P8 do wyświetlania reklam na szklanych witrynach sklepowych
| Nazwa: | Wyświetlacz filmu LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P8 |
P15 Ultracienka Tekstylna Miękka Ekran LED do Zewnętrznych Zastosowań, Podwieszany, Magiczny Dywan, Wyświetlacz, Dron Latający, Przezroczysty Ekran, Cyfrowy Plakat
| Rozmiar ekranu: | 2*4 m |
|---|---|
| Jasność: | 4500 cd |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
P4 Window Indoor Glass Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P50 Lightweight Drone Flying Led Screen LED Floating Display for Outdoor City Light Show Events Product Launch Stage Performance Public Advertising
| Moc: | 288 W |
|---|---|
| Materiał ekranowy: | Film |
| Zabarwienie: | RGB |
P25 Ultra Thin Transparent Screen DC12V IP68 288W for Sports Stadium Events Holiday Celebrations Ceremonies
| Metoda instalacji: | Naścienny/Sufitowy/Wiszący |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | Możliwość dostosowania |
| Długość życia: | 100000 godzin |

