Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 105 produkty.
Pełnokolorowa elastyczna przezroczysta folia LED P8 240 mm × 1000 mm do wyświetlania reklam komercyjnych
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor chipów rurowych: | Pełny kolor |
| Stosowanie: | Halowy mały |
Glass Storefront Transparent LED Display Flexible Transparent LED Screen for Retail & Architecture
| Nazwa produktu: | 403 Zabronione |
|---|---|
| Kod statusu: | 403 |
| Opis: | Serwer zrozumiał żądanie, ale odmawia jego spełnienia. |
P6 Transparent LED Glass Display Film Flexible Screen for High-End Retail & Offices
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Premium P6 Commercial Transparent LED Screen – See-Through LED Display Screen for Retail
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Klejny przezroczysty ekran wideo LED P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Elastyczny przezroczysty ekran filmowy LED do ścian szklanych
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
High Definition P4 Transparent LED Glass Display for Commercial Window Signage
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P4 Ultra Cienki Lekki Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Folia Samoprzylepna Przezroczyste Elastyczne Ekrany LED do Ścian Okiennych
| nazwa: | Elastyczny ekran filmowy LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display For Glass Wall
| Nazwa: | Przezroczysta folia wyświetlaczy LED |
|---|---|
| Tworzywo: | komputer |
| Kolor: | RGB |
Led Film Transparent Led Screen Flexible Crystal Display Screen On Shopping Mall Windows Glass Led Advertising
| Słowo kluczowe: | Kryształowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Perfect for Outdoor and Indoor Advertising Screen
| System oprogramowania: | Nova |
|---|---|
| Pionowy piksel: | 5 mm |
| Odświeżanie: | ≥8000 Hz |

