Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 105 Ürünler.
Tam Renkli Esnek Şeffaf LED Film P8 240mm×1000mm Ticari Reklam Ekranı İçin
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| Kullanım: | İç mekan küçük |
Glass Storefront Transparent LED Display Flexible Transparent LED Screen for Retail & Architecture
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
P6 Transparent LED Glass Display Film Flexible Screen for High-End Retail & Offices
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Premium P6 Commercial Transparent LED Screen – See-Through LED Display Screen for Retail
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Yapışkan Şeffaf LED Video Ekranı P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Yumuşak Şeffaf LED Film Ekranı Cam Duvarı
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
High Definition P4 Transparent LED Glass Display for Commercial Window Signage
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P4 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display For Glass Wall
| İsim: | Şeffaf LED Ekran Filmi |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Renk: | RGB |
Led Film Transparent Led Screen Flexible Crystal Display Screen On Shopping Mall Windows Glass Led Advertising
| Anahtar kelime: | LED kristal ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Perfect for Outdoor and Indoor Advertising Screen
| Yazılım sistemi: | Nova |
|---|---|
| Dikey Piksel: | 5 mm |
| Yenileme Hızı: | ≥8000Hz |

