Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 104 Ürünler.
Flexible Film Type LED Transparent Display P5 for Glass Windows Commercial Use
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P4 Yüksek Şeffaflık Esnek LED Film Ekranı Mağaza Cam Pencereleri İçin Özelleştirilmiş
| İsim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Reklam Şeffaf LED Film Ekran Dış Mekan Asılı LED Film Ekran
| İsim: | Şeffaf LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P6 5000CD IP67 Şeffaf Esnek Film Ekranı, Cam Perde Duvarı LED Ekranı
| Anahtar kelime: | Şeffaf esnek film ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Renk: | Tam renk |
Esnek Ultra Şeffaf Film P10 Led Ekran İç Mekan Tam Renkli Yüksek Şeffaflık Cam Video Ekranı
| Anahtar kelime: | Ultra şeffaf film |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
Kapalı Alan Tam Renkli DC5V Esnek Şeffaf LED Ekran Film P6
| Product Name: | LED Transparent Screen |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Working temperature: | -20℃~65℃ |
Kapalı alan reklamcılığı Esnek Şeffaf Ekran P6 LED Ekran Filmi
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Kullanım: | kapalı reklam |
| Piksel: | 6 mm |
Şeffaf P3.9 LED Şeffaf Izgara Ekran Filmi Mağaza Ofis Pencere Reklamcılığı için İdeal
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
Kapalı Alan LED Esnek Ekran Ultra İnce Şeffaf Ekran LED Kesilebilir Ekran
| Ürün adı: | Esnek LED ekran ekranı |
|---|---|
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 3000cd/m² |
| Ekran boyutu: | 4 mm |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çap: | 20 mm |

