All Products
Keywords [ led transparent film screen ] match 102 Products.
Flexible Film Type LED Transparent Display P5 for Glass Windows Commercial Use
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P4 High Transparency Flexible LED Film Screen Customized For Shop Glass Windows
| Name: | Flexible LED Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Advertising Transparent LED Film Screen Outdoor Hanging LED Film Display
| Name: | Transparent LED Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P6 5000CD IP67 Transparent Flexible Film Screen , Glass Curtain Wall LED Display
| Keyword: | Transparent Flexible Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Color: | Full Color |
Flexible Ultra Transparent Film P10 Led Screen Indoor Full Color High Transparency Glass Video Display
| Keyword: | Ultra Transparent Film |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
Indoor Full Color DC5V Flexible Transparent LED Display Film P6
| Product Name: | LED Transparent Screen |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
Indoor advertising Flexible Transparent Display Screen P6 LED Display Film
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Indoor Advertisement |
| Pixels: | 6mm |
See-Through P3.9 LED Transparent Grille Display Film Ideal for Mall Office Window Advertising
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
Ultra-Thin Indoor LED Flexible Screen Transparent Screen LED Cuttable Display
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Diameter: | 20mm |

