All Products
Keywords [ led transparent film screen ] match 104 Products.
P15 Ultra-Thin Textile LED Soft Screen Outdoor Hoisting Magic Carpet Display Drone Flying Transparent Screen Digital Poster
| Screen Size: | 2*4m |
|---|---|
| Brightness: | 4500cd |
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
P4 Window Indoor Glass Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
P50 Lightweight Drone Flying Led Screen LED Floating Display for Outdoor City Light Show Events Product Launch Stage Performance Public Advertising
| Power: | 288W |
|---|---|
| Screen Material: | Film |
| Colors: | RGB |
P25 Ultra Thin Transparent Screen DC12V IP68 288W for Sports Stadium Events Holiday Celebrations Ceremonies
| Installation Method: | Wall-mounted/Ceiling-mounted/Hanging |
|---|---|
| Color Temperature: | Customizable |
| Life Span: | 100000hours |

