Alle producten
zoekwoorden [ led transparent film screen ] overeenkomen 104 producten.
P15 Ultra-Thin Textile LED Soft Screen Outdoor Hoisting Magic Carpet Display Drone Flying Transparent Screen Digital Poster
| Schermgrootte: | 2*4m |
|---|---|
| Helderheid: | 4500cd |
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
P4 Window Indoor Glass Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P50 Lightweight Drone Flying Led Screen LED Floating Display for Outdoor City Light Show Events Product Launch Stage Performance Public Advertising
| Stroom: | 288W |
|---|---|
| Schermmateriaal: | Film |
| Kleuren: | RGB |
P25 Ultra Thin Transparent Screen DC12V IP68 288W for Sports Stadium Events Holiday Celebrations Ceremonies
| Installatiemethode: | Wandmontage/plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
| Levensduur: | 100.000 uur |

