Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 105 Ürünler.
Cam Esnek P8 LED Film Ekranı Cam Mağaza Cephesi Reklamcılığı
| İsim: | LED film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P8 |
P15 Ultra ince tekstil LED Yumuşak ekran Dışarıda kaldırma Sihirli Halı Ekranı Uçan Drone Şeffaf Ekran Dijital Poster
| Ekran Boyutu: | 2*4 m |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500cd |
| Depolama Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
P4 Window Indoor Glass Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P50 Lightweight Drone Flying Led Screen LED Floating Display for Outdoor City Light Show Events Product Launch Stage Performance Public Advertising
| Güç: | 288W |
|---|---|
| Ekran malzemesi: | Film |
| Renkler: | RGB |
P25 Ultra Thin Transparent Screen DC12V IP68 288W for Sports Stadium Events Holiday Celebrations Ceremonies
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
| Ömür: | 100000Saat |

