Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 105 Ürünler.
P4 Yüksek Şeffaflıkta LED Şeffaf Ekran Alışveriş Merkezi ve Mağaza Cephesi için Hafif ve Kolay Kurulum
| Özellik: | Kolay kurulum |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | Nova/Colorlight |
| Ekran Teknolojisi: | NEDEN OLMUŞ |
Drone Sihirli Halı Ekranı ile Şeffaf Uçan LED Ekran Dış Reklam için Şarj edilebilir LED Film Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
P8 Boyutu Modern Reklam Kapalı alışveriş merkezleri için Esnek Şeffaf Film LED Ekran
| Güç tüketimi: | Ortalama 200W/m2 |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Dijital tabela totem |
| Ömür: | 100000 saat |
Alışveriş Merkezi Reklamcılık P62.5 Mesh DIP Ultra İnce Şeffaf LED Ekranı DC12V LED Film Dış LED Mesh Ekranı
| Spesifikasyon: | Video duvarı |
|---|---|
| Ömür: | ≥30000h |
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
500*500mm Mağaza İç mekan P3.9 4000-4500cd ızgara Perde Camlar Yer Pencere Reklam Kristal Film Yapıştırıcı Şeffaf LED ızgara Ekranı
| Ürün modeli: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Ömür: | 30.000 saat |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Boyut: | 1000*500mm |
Pencere üzerinde kapalı P6 Şeffaf LED Film Ekranı Esnek Şeffaf Video Duvar Yumuşak Film Şeffaf LED Ekran Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P6 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
RGBW P6 DC5V Esnek Şeffaf LED Film Ekran Alışveriş Merkezi İçin
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Yüksek Parlaklık Şeffaf Led Ekran Ultra İnce P4 DC5V Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Cam Pencere Duvarı İçin
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |

