Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent film screen ] αντιστοιχία 104 προϊόντα.
Διαφανής πτητική οθόνη LED με οθόνη μαγικού χαλιού Drone οθόνη ταινίας LED οθόνη επαναφορτιζόμενη για εξωτερική διαφήμιση
| Όνομα: | Οθόνη LED drone |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |
Οθόνη LED Εύκαμπτη Διαφανής Φιλμ Διαφήμισης Μοντέρνα μεγέθους P8 για Εσωτερικά Εμπορικά Κέντρα
| Κατανάλωση ενέργειας: | Μέσος όρος 200 W/m2 |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί: | Ψηφιακή σήμανση τοτέμ |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Διαφήμιση σε Εμπορικό Κέντρο P62.5 Mesh DIP Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED DC12V Οθόνη LED Mesh Εξωτερικού Χώρου
| Προσδιορισμός: | Βιντεοκασέτα |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | ≥30000h |
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
500*500mm Κατάστημα Εσωτερικού Χώρου P3.9 4000-4500cd Πλέγμα Κουρτίνα Γυαλιά Δάπεδο Παράθυρο Διαφήμιση Κρυστάλλινη Μεμβράνη Αυτοκόλλητη Διαφανής Οθόνη LED Πλέγματος
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Μέγεθος: | 1000*500mm |
Εσωτερική οθόνη διαφάνειας ελικοπτέρου με φώτα LED P6 στο παράθυρο Ευέλικτη διαφάνεια οθόνης οθόνης οθόνης με φώτα LED
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P6 Ultra Thin Light Ευέλικτη διαφανής οθόνη Led Film Αυτοκόλλητη Διαφανής ευέλικτη οθόνη LED για τοίχους γυάλινων παραθύρων
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
RGBW P6 DC5V Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης LED για εμπορικό κέντρο
| Ονομασία: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Εξαιρετικά λεπτή P4 DC5V Αυτοκόλλητη οθόνη διαφήμισης για τοίχο γυάλινου παραθύρου
| Όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |

