Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent film screen ] αντιστοιχία 104 προϊόντα.
P6 Εσωτερική DC5V Διαφήμιση HD LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ για Αγορά
| Ρυθμός ανανέωσης: | 3840Hz |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC5V |
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμος |
Εξωτερικές Εύκαμπτες Ελαφριές Οθόνες Πλέγματος LED Pixel SMD5050 P41.5 για Εξωτερικό Τοπίο
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG2001S-P41.5 ((RGB) |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Όνομα προϊόντος: | Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED |
|---|---|
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 3000CD/m² |
| Διάσταση οθόνης: | 4 χιλιοστά |
Υπερ- λεπτή διαφανής οθόνη με LED ταινία P20 Κρυστάλλινη οθόνη σε εμπορικό γυαλί παραθύρου
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Πίνακα διαφανής ευέλικτης οθόνης με φως LED Πίνακα P6 Εμπνευστική διαφήμιση στην οθόνη του εμπορικού κέντρου
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Εσωτερική αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Film Crystal, διαφανής οθόνη LED Film για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Εσωτερική P6 αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Crystal Screen Display Panel Διαφανής οθόνη LED για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P6 LED Transparent Screen Flexible Thin High-Transparency Display for Glass Cabinet and Shop Window
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Διαφανής οθόνη οθόνης υψηλής φωτεινότητας P6 Πλήρης χρώσης γυάλινη οθόνη LED
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Λάμψη: | 3000 νιτ |
| Χάντρα λάμπας: | 2121 |

