Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent film screen ] αντιστοιχία 104 προϊόντα.
Υψηλής ευκρίνειας P6 κολλητική διαφανής οθόνη LED, Super Slim διαφανής οθόνη LED ταινία
| Ονομασία: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Οθόνη LED Film με 90% Διαφάνεια, Ψηφιακή Σήμανση LED για Εμπορικά Κέντρα
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
RGBW P20 Ευέλικτη διαφανής οθόνη ταινίας LED για καταστήματα λιανικής πώλησης / εμπορικά κέντρα
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
P6 Εμπνευστική διαφανής οθόνη ταινίας LED, Super Slim οθόνη ταινίας LED
| Ονομασία: | Ελλειμματικό διαφανές φώτο LED |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
P6 Διαφανές Φιλμ LED με κόλλα Εύκολη Εγκατάσταση Έγκριση OEM ODM
| Ονομασία: | Ελλειμματικό διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
P4 High Transparency Flexible LED Display Screen Glass Window Indoor Advertising Led Transparent Film
| Λυχνία LED: | SMD1314 |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160 ° |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
Διακόσμηση Εξωτερικού & Εσωτερικού Χώρου Λεπτής Μεμβράνης Οθόνη LED, P10 Διαφανής Οθόνη LED Μεμβράνης
| Ονομασία: | οθόνη LED λεπτής ταινίας |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Transparent LED Screen P6 for Office & Retail – Flexible Transparent Film Display Solution
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

