Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 104 produkty.
Wyświetlacz LED przezroczysty P6 z klejem o wysokiej rozdzielczości, Super cienka przezroczysta folia LED
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
90% Przezroczysty ekran LED, cyfrowe oznakowanie LED dla centrum handlowego
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
RGBW P20 elastyczny przezroczysty ekran LED Film dla sklepów detalicznych / centrów handlowych
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |
P6 Przezroczysta Folia LED z Klejem, Super Cienki Ekran LED
| Nazwa: | Kleja przezroczyste filmy LED |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
P6 Klejna przezroczysta folia wyświetleniowa LED Łatwe wstawianie OEM ODM Zatwierdzone
| Nazwa: | Kleja przezroczyste folia LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |
P4 High Transparency Flexible LED Display Screen Glass Window Indoor Advertising Led Transparent Film
| Chip LED: | SMD1314 |
|---|---|
| Kąt widzenia: | 160 ° |
| Kolor: | Pełny kolor |
Dekoracja zewnętrzna Dekoracja wewnętrzna Ekran LED z cienką warstwą, Ekran LED z przezroczystą warstwą P10
| Nazwa: | wyświetlacz LED z cienką warstwą |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Transparent LED Screen P6 for Office & Retail – Flexible Transparent Film Display Solution
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

