Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 104 produkty.
P6 Ekran z przejrzystą folia LED Ip67 Ekran klejący elastyczny o świetlnej oświetlenie
| Słowo kluczowe: | Kryształowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
LED Przejrzysty film Ekran ze szklanym okienkiem Wideo odtwarzające pełnobarwny wyświetlacz reklamowy w pomieszczeniach
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Przezroczysty ekran foliowy LED P4 o wysokiej rozdzielczości RGB DC5V do wewnętrznych ścian wideo z łatwą instalacją
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Wysokiej Jasności Przezroczysty Ekran LED P8 Do Reklamy Wewnętrznej Na Szklanych Oknach z Przezroczystą Folia LED
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
Elastyczny przezroczysty ekran LED P4, samoprzylepny, do wyświetlania na oknach, pełnokolorowy, szklany panel reklamowy LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Full Color LED Transparent Film Screen Flexible Display Screen for Indoor Retail Stores Lotniska Metry Centrum handlowe
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Wysokiej przejrzystości LED Transparent Film Display 5v do sprzedaży detalicznej okien i reklamy w sklepach
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
P6 Łatwa instalacja Miękki ekran ze szklaną folia LED Przejrzysty wyświetlacz LED do celów reklamowych ze szkła
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Przezroczysty ekran foliowy LED do wnętrz, samoprzylepny, elastyczny P10, wyświetlacz reklamowy na szkle
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P8 Elastyczny ekran LED z kryształową folią, niewidoczna reklama, przezroczysty cyfrowy wyświetlacz LED
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |

