Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 105 Ürünler.
P6 LED Şeffaf Film Ekran IP67 İç Mekan İç Mekan Yapışkan Esnek LED Kristal Ekran Ekranı
| Anahtar kelime: | LED kristal ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
LED Şeffaf Film Ekranı ile Cam Pencere Video Oynatma Tam Renkli İç Mekan Reklam Ekranı
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Kolay Kurulumlu İç Mekan Video Duvarı için Yüksek Çözünürlüklü P4 LED Şeffaf Film Ekran RGB DC5V
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P20 Dışarıdaki DC12V LED Şeffaf Film Ekranı Drone Uçan Etkinlik Reklamı için
| Biraz: | 16 bit |
|---|---|
| Modül cihazı: | WE2121RGB-IC |
| Ekran türü: | Şeffaf LED ekran |
Yüksek Parlaklık P8 Şeffaf LED Ekran İç Mekan Reklam Cam Pencere LED Şeffaf Film ile
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı P4 Yapışkan Pencere Ekranı İç mekan Tam Renkli Cam Reklam LED Panelli
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı Kapalı perakende mağazaları için esnek ekran Havaalanları Metrolar Alışveriş merkezleri
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Perakende Pencereleri ve Mağaza Reklamları için Yüksek Şeffaflıklı LED Şeffaf Film Ekranı 5v
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel Aralığı: | P6 |
P6 Kolay Kurulum Yumuşak LED Cam Film Ekranı Cam Reklamcılığı Amacıyla Şeffaf LED Ekran
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Kapalı Alan LED Şeffaf Film Ekran Kendinden Yapışkanlı Esnek P10 Reklam Ekranı Cam Üzerinde
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |

