Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent film screen ] αντιστοιχία 104 προϊόντα.
Π6 LED Διαφανής οθόνη ταινίας Ip67 εσωτερική εσωτερική κολλητική ευέλικτη οθόνη κρυστάλλων LED
| keyword: | Οθόνη κρυστάλλου LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
Διαφανής οθόνη φιλμ LED με αναπαραγωγή βίντεο σε γυάλινο παράθυρο, έγχρωμη εσωτερική διαφήμιση
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Οθόνη Διαφανούς Φιλμ LED P4 Υψηλής Ευκρίνειας RGB DC5V για Εσωτερικό Τοίχο Βίντεο με Εύκολη Εγκατάσταση
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Υψηλής φωτεινότητας P8 Διαφανής οθόνη οθόνης LED Πληροφοριακή γυάλινη οθόνη εσωτερικού χώρου με διαφανή φιλμ LED
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Ευέλικτη LED Διαφανής οθόνη ταινίας P4 Ελλειμματική οθόνη παραθύρου εσωτερικού πλήρους χρώματος γυαλιού Διαφημιστικό LED πάνελ
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Έγχρωμη οθόνη LED διαφανούς φιλμ, εύκαμπτη οθόνη για εσωτερικά καταστήματα λιανικής, αεροδρόμια, μετρό, εμπορικά κέντρα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Δείκτης διαφανούς ταινίας LED υψηλής διαφάνειας 5v για διαφημιστικά παράθυρα λιανικής πώλησης
| Όνομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Pixel Pitch: | P6 |
P6 Εύκολη Εγκατάσταση Μαλακή Οθόνη LED Γυαλιού Διαφανής Οθόνη LED για Διαφήμιση σε Γυαλί
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Εσωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED αυτοκόλλητη ευέλικτη οθόνη διαφήμισης P10 σε γυαλί
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P8 Ευέλικτη οθόνη LED Crystal Film Αόρατη Διαφήμιση Διαφανής Ψηφιακή Σήμανση LED
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |

