Alle producten
zoekwoorden [ led transparent film screen ] overeenkomen 106 producten.
P6 LED Transparante Filmscherm IP67 Binnen Binnen Zelfklevend Flexibel LED Kristal Scherm Display
| keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
LED Transparante film Scherm met glazen venster Video volkleurig afspelen Indoor advertentie display
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
High Definition P4 LED Transparante Filmscherm RGB DC5V voor Binnen Videomuur Met Eenvoudige Installatie
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P20 Outdoor DC12V LED Transparent Film Screen voor Drone Flying Event Reclame
| Beetje: | 16 bit |
|---|---|
| Module -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| schermtype: | Transparant LED -display |
Hoge Helderheid P8 Transparant LED Display Scherm Binnenreclame Glazen Raam met LED Transparante Film
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Flexible LED Transparent Film Screen P4 Adhesief Venster Display Indoor Full Color Glass Advertising LED Panel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Full Color LED Transparante Film Scherm Flexibel Displayscherm voor Binnen Retail Winkels Luchthavens Metro's Winkelcentra
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Zeer Transparante LED Transparante Film Display 5v voor Winkelruiten & Etalage Reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelhoogte: | P6 |
P6 Gemakkelijk te installeren zacht LED-glasfilmscherm doorzichtig LED-scherm voor glasreclame
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Indoor LED Transparent Film Screen Self-Adhesive Flexible P10 Advertising Display on Glass
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |

