Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 104 produkty.
P6 Wewnętrzny DC5V Reklama HD LED Przezroczysty Ekran Filmowy do Sklepu
| Odświeżanie: | 3840 Hz |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC5V |
| Strumień świetlisty: | Dostosowywanie |
Zewnętrzne, elastyczne, lekkie ekrany LED Pixel Mesh SMD5050 P41.5 do krajobrazu zewnętrznego
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-CXG2001S-P41.5(RGB) |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Nazwa produktu: | Elastyczny ekran wyświetlania LED |
|---|---|
| Biała równowaga jasność: | 3000cd/m² |
| Wymiar ekranu: | 4 mm |
Ultra-cienka folia LED przezroczystego ekranu P20 Crystal Display na komercyjnym szkle okiennym
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Przezroczysty elastyczny ekran foliowy LED P6, wyświetlacz reklamowy z klejem na szklanych oknach centrów handlowych
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Wewnętrzna, samoprzylepna, przezroczysta, elastyczna folia LED, kryształowy ekran wyświetlacza, przezroczysty ekran LED do szkła
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Wnętrze P6 Klejna Przejrzysta Elastyczna Folia LED Panel wyświetlania ekranu kryształowego Przejrzysta Folia LED Ekran do szkła
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
P6 LED Transparent Screen Flexible Thin High-Transparency Display for Glass Cabinet and Shop Window
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Wysokiej jasności przezroczysty ekran P6 pełnokolorowy ekran LED ze ścianą ze szkła
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| jasność: | 3000 nitów |
| Koralik lampy: | 2121 |

