Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent film screen ] αντιστοιχία 105 προϊόντα.
Πλήρως χρωματική ευέλικτη διαφανής ταινία LED P8 240 mm × 1000 mm για εμπορική διαφήμιση
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Εσωτερικό μικρό |
Glass Storefront Transparent LED Display Flexible Transparent LED Screen for Retail & Architecture
| Όνομα προϊόντος: | 403 Απαγορευμένος |
|---|---|
| Κώδικας θέσης: | 403 |
| Περιγραφή: | Ο διακομιστής κατανόησε το αίτημα, αλλά αρνείται να το εκπληρώσει. |
P6 Transparent LED Glass Display Film Flexible Screen for High-End Retail & Offices
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Premium P6 Commercial Transparent LED Screen – See-Through LED Display Screen for Retail
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Διαφανής οθόνη LED βίντεο με κόλλα P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Εύκαμπτη διαφανής οθόνη LED για γυάλινο τοίχο
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
High Definition P4 Transparent LED Glass Display for Commercial Window Signage
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P4 Εξαιρετικά Λεπτή, Ελαφριά, Εύκαμπτη, Διαφανής Οθόνη LED, Αυτοκόλλητη, Διαφανείς Εύκαμπτες Οθόνες LED για Γυάλινο Τοίχο Παραθύρου
| όνομα: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display For Glass Wall
| Όνομα: | Διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Υλικό: | Η/Υ |
| Χρώμα: | RGB |
Led Film Transparent Led Screen Flexible Crystal Display Screen On Shopping Mall Windows Glass Led Advertising
| Λέξη-κλειδί: | Οθόνη κρυστάλλου LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Perfect for Outdoor and Indoor Advertising Screen
| Σύστημα λογισμικού: | Νοέβα |
|---|---|
| Κάθετο εικονοκύτταρο: | 5mm |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥8000Hz |

