Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 127 produkty.
P50 Lekkie drony latające LED ekran LED pływający wyświetlacz dla miast zewnętrznych Light Show wydarzenia Produkty Launch Scene Performance Reklama publiczna
| Moc: | 288 W |
|---|---|
| Materiał ekranowy: | Film |
| Zabarwienie: | RGB |
Wyświetlacz holograficzny LED, przezroczysta siatka, wirtualna folia, elastyczny, interaktywny hologram AI
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
P25 Ultra Cienkie Przejrzyste Ekran DC12V IP68 288W do wydarzeń na stadionach sportowych Święta Święta
| Metoda instalacji: | Naścienny/Sufitowy/Wiszący |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | Możliwość dostosowania |
| Długość życia: | 100000 godzin |
P2.5 Ekran LED Holograficzny do Reklam na Okna o Wysokiej Przezroczystości z Animacją, Sterowanie przez Aplikację/WiFi, Inteligentna Folia Transparentna
| Kolor filmu: | Przezroczysty |
|---|---|
| Samoprzylepny: | Tak |
| Odśwież.: | 60 Hz |
Ekran Led Film Przejrzysty Ekran Led Elastyczny Ekran Kryształowy Ekran W Centrum Handlowym Okna Szkło Led Reklama
| Słowo kluczowe: | Kryształowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Idealny do ekranu reklamowego na zewnątrz i w pomieszczeniach
| System oprogramowania: | Nova |
|---|---|
| Pionowy piksel: | 5 mm |
| Odświeżanie: | ≥8000 Hz |
Elastyczny ekran LED P8 do wyświetlania reklam na szklanych witrynach sklepowych
| Nazwa: | Wyświetlacz filmu LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P8 |
Wyświetlacz holograficzny LED, przezroczysta siatka, wirtualna folia, elastyczny, interaktywny hologram AI
| Jasność: | 3000 nitów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | ekran holograficzny |
| Gotowy: | Oczka, zmotoryzowane, szybkie składanie |
P25 LED Drone Flying Screen Transparent Rechargeable Film Display dla koncertów i festiwali o dużym wpływie
| Szczegóły pakowania: | kreskówki lub drewniane |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
P15 Ultracienka Tekstylna Miękka Ekran LED do Zewnętrznych Zastosowań, Podwieszany, Magiczny Dywan, Wyświetlacz, Dron Latający, Przezroczysty Ekran, Cyfrowy Plakat
| Rozmiar ekranu: | 2*4 m |
|---|---|
| Jasność: | 4500 cd |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |

