All Products
Keywords [ led transparent film screen ] match 127 Products.
P50 Lightweight Drone Flying Led Screen LED Floating Display for Outdoor City Light Show Events Product Launch Stage Performance Public Advertising
| Power: | 288W |
|---|---|
| Screen Material: | Film |
| Colors: | RGB |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P25 Ultra Thin Transparent Screen DC12V IP68 288W for Sports Stadium Events Holiday Celebrations Ceremonies
| Installation Method: | Wall-mounted/Ceiling-mounted/Hanging |
|---|---|
| Color Temperature: | Customizable |
| Life Span: | 100000hours |
P2.5 High Transparency Window Advertising Holographic LED Screen Animation App/WiFi Control Intelligent Transparent Film
| Film Color: | Transparent |
|---|---|
| Self Adhesive: | Yes |
| Refreshrate: | 60Hz |
Led Film Transparent Led Screen Flexible Crystal Display Screen On Shopping Mall Windows Glass Led Advertising
| Keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Perfect for Outdoor and Indoor Advertising Screen
| Software System: | Nova |
|---|---|
| Vertical Pixel: | 5mm |
| Refresh Rate: | ≥8000Hz |
Flexible P8 LED Film Display Screen On Glass Storefront Advertising
| Name: | LED Film Display |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P8 |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Brightness: | 3000 Nits |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
P25 LED Drone Flying Screen Transparent Rechargeable Film Display for High-Impact Concert & Festival Shows
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P15 Ultra-Thin Textile LED Soft Screen Outdoor Hoisting Magic Carpet Display Drone Flying Transparent Screen Digital Poster
| Screen Size: | 2*4m |
|---|---|
| Brightness: | 4500cd |
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |

