Alle producten
zoekwoorden [ led transparent film screen ] overeenkomen 127 producten.
P50 Lichtgewicht Drone Flying Led Screen LED Floating Display voor buiten City Light Show Evenementen Product Launch Stage Performance Publieke reclame
| Stroom: | 288W |
|---|---|
| Schermmateriaal: | Film |
| Kleuren: | RGB |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P25 Ultra dun transparant scherm DC12V IP68 288W voor sportevenementen
| Installatiemethode: | Wandmontage/plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P2.5 Hoge transparantie Venster Reclame Holografische LED-scherminimatie App/WiFi Control Intelligente transparante film
| Filmkleur: | Transparant |
|---|---|
| Zelfklevend: | Ja |
| RefreshRate: | Guangdong, China |
Led Film Transparante Led Screen Flexible Crystal Display Screen Op winkelcentrum Windows Glas Led Reclame
| Trefwoord: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4 kg |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Perfect voor buiten- en binnen advertentie scherm
| Softwaresysteem: | Nova |
|---|---|
| Verticaal Pixel: | 5 mm |
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥ 8000 Hz |
Flexible P8 LED Film Display Screen On Glass Winkelreklame
| Naam: | LED -filmweergave |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Pixelveld: | P8 |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
P25 LED Drone Flying Screen Transparent Rechargeable Film Display voor concert- en festivalshows met een hoog effect
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
P15 Ultra-Dun Textiel LED Zacht Scherm Buiten Hijsbaar Magisch Tapijt Display Drone Vliegend Transparant Scherm Digitale Poster
| Schermgrootte: | 2*4m |
|---|---|
| Helderheid: | 4500cd |
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |

