Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent film screen ] αντιστοιχία 127 προϊόντα.
P50 Ελαφρύ Drone Flying Led Screen LED Floating Display για εξωτερική πόλη Φωτιστική Έκθεση Εκδηλώσεις Product Launch Stage Performance Δημόσια διαφήμιση
| Εξουσία: | 288W |
|---|---|
| Υλικό οθόνης: | Ταινία |
| Χρωματιστά: | Rgb |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
P25 Υπερ λεπτή διαφανής οθόνη DC12V IP68 288W για αθλητικά αγωνιστικά εκδηλώσεις εορταστικές γιορτές τελετές
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή με οροφή/εξαρτήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
P2.5 Οθόνη LED για Διαφήμιση Παραθύρων Υψηλής Διαφάνειας με Ολογραφικό Εφέ και Έλεγχο μέσω Εφαρμογής/WiFi Έξυπνο Διαφανές Φιλμ
| Κινηματογραφικό χρώμα: | Διαφανής |
|---|---|
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
| ανανεωτικό ποσοστό: | 60Hz |
Φωτογραφία Led Διαφανής οθόνη LED Ευέλικτη οθόνη διαφάνειας κρυστάλλων Στο εμπορικό κέντρο
| Λέξη-κλειδί: | Οθόνη κρυστάλλου LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
3D Ultra-Clear διαφανής οθόνη LED οθόνης 5mm έξυπνο έλεγχο τέλεια για εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση οθόνη
| Σύστημα λογισμικού: | Νοέβα |
|---|---|
| Κάθετο εικονοκύτταρο: | 5mm |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥8000Hz |
Εύκαμπτη οθόνη LED P8 Film για διαφήμιση σε βιτρίνες καταστημάτων
| Ονομασία: | Οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Εικονοστοιχείο: | P8 |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Λάμψη: | 3000 ψείρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
P25 LED Drone Οθόνη Πτήσης Διαφανής Επαναφορτιζόμενη Οθόνη Φιλμ για Συναυλίες & Φεστιβάλ Υψηλής Επίδρασης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
P15 Εξαιρετικά λεπτή υφασμάτινη οθόνη LED Soft Screen για εξωτερικούς χώρους, ανάρτησης, Μαγικό Χαλί, Οθόνη, Drone που πετάει, Διαφανής οθόνη, Ψηφιακή αφίσα
| Μέγεθος οθόνης: | 2*4μ |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500cd |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |

