Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 127 Ürünler.
P50 Hafif Drone Uçan LED Ekran Dışarıdaki Şehir Işık Gösterisi Etkinlikler Ürün Başlatma Sahne Performansı Halk Reklamı
| Güç: | 288W |
|---|---|
| Ekran malzemesi: | Film |
| Renkler: | RGB |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P25 Ultra İnce Şeffaf Ekran DC12V IP68 288W Spor Stadyumu Etkinlikleri Tatil Kutlamaları Törenler
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
| Ömür: | 100000Saat |
P2.5 Yüksek Şeffaflık Pencere Reklam Holografik LED Ekran Animasyon Uygulama/WiFi Kontrol Akıllı Şeffaf Film
| Film rengi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
| yenileme hızı: | SKD61 |
LED Film Şeffaf LED Ekran Elastiki Kristal Ekran Alışveriş Merkezinde Pencere Cam Led Reklam
| Anahtar kelime: | LED kristal ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
3 boyutlu Ultra-Açık Şeffaf LED Ekranı 5mm Akıllı Kontrol Dışarıda ve İçeride Reklam Ekranı için Mükemmel
| Yazılım sistemi: | Nova |
|---|---|
| Dikey Piksel: | 5 mm |
| Yenileme Hızı: | ≥8000Hz |
Cam Esnek P8 LED Film Ekranı Cam Mağaza Cephesi Reklamcılığı
| İsim: | LED film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P8 |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
Yüksek etki konser ve festival gösterileri için P25 LED Drone Flying Screen Şeffaf Şarj edilebilir Film Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
P15 Ultra ince tekstil LED Yumuşak ekran Dışarıda kaldırma Sihirli Halı Ekranı Uçan Drone Şeffaf Ekran Dijital Poster
| Ekran Boyutu: | 2*4 m |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500cd |
| Depolama Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |

