Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 127 Ürünler.
P7.82 Reklam için Holografik Şeffaf Yüksek Şeffaflık Arka Projeksiyon Ekran Filmi Cam Pencere Farklı Boyutlar
| Güç Tüketimi: | Max 400W/Sqm |
|---|---|
| Gerilim: | 110-240V |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
P4 Pencere Kapalı Cam Şeffaf LED Film Ekranı Şeffaf Paneller Led Çizgi Ağı Ekranı
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |
LED Holografik 3D Film Reklam Ekranı Yüksek Parlaklık Şeffaf Ekran Perakende Mağazaları Alışveriş Merkezleri Fuar Stantları İçin İdeal
| Şeffaflık: | %90 |
|---|---|
| paket: | Rulo |
| Görüntüleme türü: | holografik projeksiyon |
P3.91Yumşak Şeffaf Holografik 3D LED Film Led Ekran Pencere Cam Alışveriş Merkezi İçerideki 3D Video Duvar Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Şeffaf Holografik 3D LED Film Reklam LED Ekran Cam Pencere için Super İnce LED Ekran
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma: | %95 |
Esnek Şeffaf Holografik 3D LED Film LED Ekran Cam Yapışkan Süper İnce LED Ekran Cam Pencere İçin
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |

